ليست محصولات

ليست قيمت کانکس

 كانتينر دست دوم

 كانكس دست دوم

 فروش کانکس


آمار کاربران

 
کانکس دست دوم
 

کانکس دست دوم:

خرید و فروش کانکس دست دوم

شرکت تولیدی كانكس كاروان ايساتيس این امکان را برای مشتریان کانکس و خانه های پیش ساخته شرکت فراهم کرده است که شرکت ها و یا افرادی که به کانکس و یا کانکس های خود احتیاجی ندارند و یا قصد فروش کانکس دست دوم خود را دارند , کانکس دست دوم آنها را خریداری کرده و کانکس دست دوم آنها را به مشتریانی که کانکس دست دوم نیاز داشته باشند بفروشد . البته کانکس های ساخت و تولید این شرکت در اولویت خرید قرار دارند.و کانکس های تولید شرکت های دیگر باید حتما بازدید و بررسی گردند تا قیمت گذاری گردند.

كانكس كاروان ايساتيس, کانکس دست دوم شما را به بهترین و بالاترین قیمت خریداری میکند و با کمترین قیمت ممکن به خریداران کانکس دست دوم ارائه میدهد.


بدیهی است که در صورت نیاز کانکس به تعمیرات و باز سازی کانکس دست دوم تعمیر و باز سازی شده و بعد از برطرف کردن ایرادات و معایب به خریداران کانکس فروخته میشود.


شما میتوانید برای خرید ویا فروش کانکس دست دوم با ما تماس بگیرید.

چنانچه خریداران محترم کانکس این شرکت پس از استفاده قصد فروش هریک از کانکس های خریداری شده خود را داشته باشند کارشناسان این شرکت پس از کارشناسی کانکس خریداری شده حداکثر باکسر 30% از قیمت خرید کانکس مورد نظر را خریداری می نمایند.

 

 قیمت کانکس دست دوم: 

در حال حاضر تعدادی کانکس سالنی کارکرده به ابعاد 2.40*6 جهت فروش موجود می باشد.

قیمت این کانکسها بسته به تمییزی و کیفیت  از 1.900.000 الی 2.400.000 تومان می باشد.

جهت بازدید می توانید با دفتر هماهنگ نمایید.

 

 
      تلفن :    88444875 -021 
   فکس:      88431028-021 
     موبایل:    09123080040
بازديد : 12899 بار

کلمات کليدي : کانکس،کانکس کاروان،کانکس ایساتیس،ایساتیس،تولید کانکس،فروش کانکس،کانکس دست دوم،کانکس کارکرده
ورود به سایت
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

Designed By arshhost